Kdo u nás chová zvířata?

Hlavní herpetolog Niki

Téměř výhradně se zabývá chovem plazů. Původní záměr byl chovat draky, ale neklaplo to. Nenechte se oklamat jejím věkem. Velmi rychle se zapojila i do náročnějších procesů chovu, je zodpovědná, precizní a někdy mám pocit, že zvířata miluje více než nás sosopody. V současnosti studuje Gymnázium Altis, které ji snad, díky svému zaměření (Fakultní škola Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy), posune k jejímu cíli stát se veterinářkou.

Držíme ti palce!

Zvěromág a botanik Lenka

Lenka je zářivý příklad čiré lásky ke všemu živému. Chlupáči, šupináči, švábi, pavouci… Je to jedno. V našem chovu se primárně stará o chov chameleonů, hlodavců a psa. Je kotvou, udržující nás ve střídmém a reálném světě nákupů dalšího zvířete, nedaří se jí to u sebe samotné s kytičkami. Věčnej boj. Věříme, že to jednou zvládneš.

tomáš - unavenej fotr

Všechno, co má víc než čtyři nohy, je vítáno. Bezobratlí jsou radostí, obsesí i zkázou tohoto tvora. Na základní škole si začal s pavouky a přes všechny peripetie života mu to vydrželo do dnes. 30 dlouhých let… a furt je co se učit.

Jeho heslo: Další krabička se sem přeci vejde, ne?